top of page

MTÜ Kolkaplika

MTÜ Kolkaplika on kõigepealt sõsarkonnast, siis perekonnast, siis sõpruskonnast ja sõpruskonna perekondadest välja kasvanud kogukond ja mittetulundusühing, mille peamiseks eesmärgiks on läbi meelelahutusliku ja haridusliku loomingulise tegevuse väärtustada elu maal, võrdõiguslikkust, jätkusuutlikku keskonnateadlikkust, kogukondlikkust ja teisi mõtestatud, eluhoidvaid põhimõtteid.

Kolkaplika platvormi alla kuuluvad hetkel

  • netipodcastide võrgustik kolkaplika.raadio, mis alustas tegevust 2019.aastal liina pääsukese saatega ning koondab enda alla mitmeid aktiivseid saadet ning arhiivi.

  • 2020. aastast kord kuus ilmuv e-ajakiri kolkaplika.kuukiri, mis avaldab päevakajalisi arvamusartikleid, muusikaarvustusi, vaatamis- ja kuulamissoovitusi, illustratsioone, koomikseid, meelelahutuslikke ennustuskaarte jpm. Täna on kuukirja peatoimetaja Helena Keskküla. 

  • kolkaplikade sotsiaalmeedia kanalid Instagrammis ja Facebookis, kust leiab infot ja meeldetuletusi värskete saadete kohta iseseisvalt tegutseb seal ka isetegemis- ja parandusrubriik KÄPP!.

  • vaikselt on ellu ärkamas ka videoformaate toetav kolkaplika.TV.

Toeta meid!

 

MTÜ kolkaplika võtab vastu annetusi. 

MTÜ Kolkaplika

EE037700771005260323

 

Kasutame annetusi igapäevaste tegevuskulude katteks ning

MTÜ Kolkaplika tegevuse arendamiseks

Kontaktandmed
 

MTÜ Kolkaplika

registrikood 80584601

asukoht Türi vald, Järvamaa

kolkaplika@kolkaplika.ee

bottom of page